Royal Candles sviečky, ktoré majú dušu...
0

Royalcandles - handmade sviečky ...by  Miriam -

...by  Miriam

Ikona srdce

Ani si neviete predstaviť, akú veľkú radosť mám z toho, že vám môžem predstaviť moju novú kolekciu sviečok. Celý môj život sa vždy točil okolo umenia. A keď ste sa ma začali pýtať, ako by ste sa vedeli dostať k mojim obrazom, či kresbám, začala som hľadať spôsob, ako môžete mať kúsok zo mňa doma aj vy. A prišla som na to.

Ikona paleta

Spojením úžasnej rodinnej firmičky Royal Candles, kde každá jedna sviečka prejde rukami Maťky, alebo jej maminky a mojimi kresbami, do ktorých som dala časť svojho „JA“, sa táto krásna ženská energia môže dostať až do vašich domovov.

Obrázok Miriam Kalisová
Ikona info

A nejde iba o spojenie obrázkov a sviečok. Každá jedna kolekcia bude niesť silné posolstvo. Každá bude dostupná iba jeden mesiac.

Ikona sviečka

Áno, súvisí to s cyklom Luny a teda vždy na NOV, kedy začína nový cyklus, môžete očakávať novú kolekciu s novou témou. Už teraz sa teším, ako vám ich budeme postupne odhaľovať.

Tento mesiac sme si pre Vás pripravili:

Naša NOVá kolekcia vlastne ani nemá názov. Jednoducho vznikla zo situácie. Práve dnes. V deň jej uvedenia medzi vás, mám narodeniny, je NOV a máme prvé offline stretnutie žien v Červenom Stane, do toho je jedno z najsilnejších zatmení Slnka na našom území... proste náhody neexistujú...preto uzrelo svetlo sveta moje ďalšie dieťa - symbol nášho Červeného Stanu, miesta, kde sa stretávajú ženy, ktoré potrebujú objať. Nech sa jeho myšlienka, či už hmotne alebo vzduchom, šíri medzi všetky ženy...nech vznikajú takéto miesta, kde ženy spolupracujú a odovzdávajú si skúsenosti..lebo ŽENY majú držať spolu... z celého srdca za vás ďakujem ♡

Červený Stan