Royal Candles sviečky, ktoré majú dušu...
0

Royalcandles - handmade sviečky ...by  Miriam -

...by  Miriam

Ikona srdce

Ani si neviete predstaviť, akú veľkú radosť mám z toho, že vám môžem predstaviť moju novú kolekciu sviečok. Celý môj život sa vždy točil okolo umenia. A keď ste sa ma začali pýtať, ako by ste sa vedeli dostať k mojim obrazom, či kresbám, začala som hľadať spôsob, ako môžete mať kúsok zo mňa doma aj vy. A prišla som na to.

Ikona paleta

Spojením úžasnej rodinnej firmičky Royal Candles, kde každá jedna sviečka prejde rukami Maťky, alebo jej maminky a mojimi kresbami, do ktorých som dala časť svojho „JA“, sa táto krásna ženská energia môže dostať až do vašich domovov.

Obrázok Miriam Kalisová
Ikona info

A nejde iba o spojenie obrázkov a sviečok. Každá jedna kolekcia bude niesť silné posolstvo. Každá bude dostupná iba jeden mesiac.

Ikona sviečka

Áno, súvisí to s cyklom Luny a teda vždy na NOV, kedy začína nový cyklus, môžete očakávať novú kolekciu s novou témou. Už teraz sa teším, ako vám ich budeme postupne odhaľovať.

Tento mesiac sme si pre Vás pripravili:

Milá žena, predstavujem Ti NOVú kolekciu sviečok, z ktorej mám nesmiernu radosť. Dalo by sa povedať, že ste si ju vy, členky nášho Červeného Stanu, doslova vypýtali. Pretože téma SPLNu a NOVu je aktuálna asi pri každom našom spoločnom rozprávaní sa. A tak mi napadlo vytvoriť sviečky, vďaka ktorým si tieto výnimočné okamihy v mesiaci budeme môcť tak hmatateľnejšie pripomenúť a osláviť. Toto sú ony...sviečka k SPLNu a sviečka k NOVu. Pri každej nájdete aj význam..tak príjemné čítanie, milá žena...

Červený Stan