Royal Candles sviečky, ktoré majú dušu...
0

Royalcandles - handmade sviečky ...by  Miriam -

...by  Miriam

Ikona srdce

Ani si neviete predstaviť, akú veľkú radosť mám z toho, že vám môžem predstaviť moju novú kolekciu sviečok. Celý môj život sa vždy točil okolo umenia. A keď ste sa ma začali pýtať, ako by ste sa vedeli dostať k mojim obrazom, či kresbám, začala som hľadať spôsob, ako môžete mať kúsok zo mňa doma aj vy. A prišla som na to.

Ikona paleta

Spojením úžasnej rodinnej firmičky Royal Candles, kde každá jedna sviečka prejde rukami Maťky, alebo jej maminky a mojimi kresbami, do ktorých som dala časť svojho „JA“, sa táto krásna ženská energia môže dostať až do vašich domovov.

Obrázok Miriam Kalisová
Ikona info

A nejde iba o spojenie obrázkov a sviečok. Každá jedna kolekcia bude niesť silné posolstvo. Každá bude dostupná iba jeden mesiac.

Ikona sviečka

Áno, súvisí to s cyklom Luny a teda vždy na NOV, kedy začína nový cyklus, môžete očakávať novú kolekciu s novou témou. Už teraz sa teším, ako vám ich budeme postupne odhaľovať.

Tento mesiac sme si pre Vás pripravili:

Septembrová kolekcia našich "čarovných" sviečok sa nesie v znamení ROZHOCHODOV a ZNOVUZRODENÍ...nech už sa nachádzaš v akomkoľvek životnom štádiu, verím, že Ti moje sviečky dodajú potrebnú energiu a silu na zvládnutie všetkého, čo zvládnuť potrebuješ... a zároveň radosť a hravosť, ak už si vykročila do neznáma a pocítila tú bájnu a krásnu slobodu, ktorú nemá šťastie pocítiť hocikto...tak smelo do toho... nadýchni sa a kráčaj, pretože toto je Tvoj ČAS... ♡

Červený Stan