0

Príbeh Sviečok RoyalCandles

Vitajte v našej rodinnej sviečkovej dielničke, v ktorej pre Vás s láskou vyrábame motivačné a osobné sviečky na mieru už od roku 2017. Náš Tím tvoríme dvaja - Maťa a Maťo. Vďaka sviečkam sme nielen životnými partnermi, ale aj pracovnými. Spojili sme svoje sily v tento krásny projekt, do ktorého sme vložili celé naše srdce.

Príbeh našich sviečok sa začal, keď sme hľadali praktickú pomôcku, ktorá by nám pomohla sústrediť sa na naše sny a ciele. Motivačných pomôcok je síce na trhu mnoho, ale my sme hľadali niečo naozaj jedinečné a špecifické, čo by sme takmer stále mali pred očami, a tak sa zrodil nápad vytvoriť motivačné sviečky, ktoré by svojím svetlom prežiarili nielen priestor ale aj nás.

Náš produkt - ručne odlievanú sviečku z palmového vosku - sme prvýkrát predstavili svetu pred viac ako tromi rokmi. Predtým sme ho však zdokonaľovali celých 9 mesiacov, kým sme našli tú správnu techniku výroby, darčekové balenie, ucelenú koncepciu produktu, celkový vizuál sviečok, dodávateľov na ten najkvalitnejší materiál a ďalších asi milión vecí. Každému nášmu nápadu predchádzalo nespočetné množstvo skúšania a testovania formou pokus – omyl. Po tak dlhom čase je to také naše ďalšie dieťa – popri našich dvoch malých deťúrencoch.

Našu výrobu sa neustále snažíme zdokonaľovať, vyvíjať a ponúkať tak niečo naozaj jedinečné. V našom portfóliu tak nájdete valcové sviečky na mieru, farebné motivačné sviečky, afirmačné sady sviečok a v priebehu času sme do portfólia zaradili aj ďalší produkt - vonnú sviečku v skle s dreveným knôtom a etiketou na mieru.

Našim cieľom nebolo vyrábať obyčajné sviečky – chceli sme vytvoriť niečo výnimočné a originálne, niečo, čo by „chytilo“ za srdce. Preto sme vytvorili Sviečky Royal Candles – sviečky, ktoré majú dušu...

Pečať Royal Candles

100% Prírodné Zloženie

Sviečky Royal Candles sú ručne vyrábané zo 100%-ného kryštalického palmového vosku, ktorý je čisto prírodným, rastlinným produktom. Jeho jedinečnou vlastnosťou je jeho kryštalizácia, ktorá vytvára počas procesu tuhnutia tzv. ľadové kvety, ktoré sa nikdy neopakujú, takže každá sviečka je originál. Na povrchu sa krásne trbliece ako čerstvo napadnutý sneh. Vo farebných sviečkach sú použité certifikované farby nemeckej značky BEKRO, ktoré sú špeciálne určené na výrobu sviečok. Do vonných sviečok pridávame iba vysoko kvalitné esenciálne oleje a silice, ktoré majú aromaterapeutický účinok.

Pečať Royal Candles

Dĺžka a Čistota Horenia

Naše sviečky vďaka svojmu čisto prírodnému zloženiu a prírodným knôtom počas horenia neprodukujú žiadne škodlivé látky ani dym, takže sú vhodné aj pre citlivejších ľudí alebo alergikov. Prírodný vosk sa topí pomalšie a preto sviečky horia omnoho dlhšie ako klasické parafínové. Vo valcových sviečkach používame iba čistý bavlnený knôt, ktorý neobsahuje olovo ani žiadne iné chemické látky. Vo vonných sviečkach v skle je použitý drevený knôt, ktorý je unikátny tým, že počas horenia jemne praská ako oheň v krbe. Motív na sviečkach krásne presvitá počas celej doby horenia, takže si môžete naplno vychutnať čaro a krásu ich horenia.

Pečať Royal Candles

100% Handmade

Každá sviečka značky Royal Candles je precízne ručne vyrábaná v našej dielni. Proces výroby pozostáva z niekoľkých fáz – výroba začína procesom odlievania a prirodzeného tuhnutia vosku, nasleduje ručné tlačenie textu a končí zdobením a samotným balením sviečok. Každej sviečke venujeme dôkladnú pozornosť do najmenšieho detailu, aby sa k Vám dostal výrobok tej najvyššej kvality.

Pečať Royal Candles

Unikátny Dizajn

Elegantný a jedinečný dizajn sviečok Royal Candles je umocnený obsahom Vašich vyznaní. Valcové sviečky sú navyše zdobené certifikovanými SWAROVSKI® kryštálikmi, ktoré sú symbolom luxusu a exkluzivity. V našich sviečkach sa tak spája krása prírodného vosku, vrúcnosť Vašich osobných odkazov a jedinečnosť dizajnu do jedného harmonického celku.

Pečať Royal Candles

Výnimočný dar

Darujte spojenie jedinečnosti a originality. Buďte originálny a prekvapte svojich najbližších sviečkou, ktorou vyjadrite svoje pocity. Personalizované sviečky sú dokonalým nezabudnuteľným darčekom pre Vašich partnerov, rodinu, priateľov, kolegov a blízkych na akúkoľvek príležitosť.