Royal Candles sviečky, ktoré majú dušu
0

Royalcandles - luxusné, motivačné, handmade sviečky na mieru

Príbeh Sviečok RoyalCandles

Príbeh našich sviečok sa začal, keď sme hľadali praktickú pomôcku, ktorá by nám pomohla sústrediť sa na naše sny a ciele. Motivačných pomôcok je síce na trhu mnoho, ale my sme hľadali niečo naozaj jedinečné a špecifické, čo by sme takmer stále mali pred očami. Keďže nič nezodpovedalo našim potrebám, zrodil sa nápad vytvoriť motivačné sviečky, ktoré by svojím svetlom prežiarili nielen priestor, ale aj nás. Veľmi dobre vieme, aké je v dnešnej dobe ťažké sústrediť sa na plnenie svojich snov a cieľov. Všetci vieme, čo máme robiť, ale takmer nikto z nás to nerobí. Čítame množstvo motivačných kníh, navštevujeme rôzne tréningy či semináre, robíme si nástenky snov, ale všetky dobré rady a návody z nás vyšumia v zhone bežných starostí a dní. Často nám chýbajú práve praktické pomôcky, ktoré by nás udržali na správnej ceste aj vo chvíľach, keď nám je ťažko alebo sa nám nedarí. A práve preto sme vytvorili tri exkluzívne kolekcie sviečok, ktoré sú jedinečné nielen svojím čisto prírodným zložením, ale aj pozitívnymi afirmáciami, ktoré sa na sviečkach nachádzajú. Nebudeme Vám sľubovať, že sviečky odvedú všetku prácu za Vás, ale budú Vašim pomocným nástrojom na ceste za Vašimi cieľmi a snami.

Pečať Royal Candles

100% Prírodné Zloženie

Sviečky RoyalCandles sú ručne vyrábané zo 100%-ného kryštalického palmového vosku, ktorý je čisto prírodným, rastlinným produktom. Jeho jedinečnou vlastnosťou je jeho kryštalizácia, ktorá vytvára počas procesu tuhnutia tzv. ľadové kvety, ktoré sa nikdy neopakujú, takže každá sviečka je originál. Vo farebných sviečkach sú použité certifikované farby nemeckej značky BEKRO, ktoré sú špeciálne určené na výrobu sviečok.

Pečať Royal Candles

Dĺžka a Čistota Horenia

Naše sviečky vďaka svojmu čisto prírodnému zloženiu a bavlnenému knôtu počas horenia neprodukujú žiadne škodlivé látky ani dym, takže sú vhodné aj pre citlivejších ľudí alebo alergikov. Ich plameň je príjemne jasný a sviečka horí omnoho dlhšie ako klasická parafínová sviečka. V našich špeciálnych balíčkoch tak získate viac ako 100 hodín horenia, nakoľko každá jedna sviečka horí približne 50 hodín. Počas horenia sa navyše na okraji sviečky vytvára tenká stena vosku, ktorá krásne presvitá a postupne sa topí a tak sa vytvárajú zaujímavé obrazce.

Pečať Royal Candles

100% Handmade

Každá sviečka značky RoyalCandles je precízne ručne vyrábaná v našej dielni. Proces výroby pozostáva z niekoľkých fáz – výroba začína procesom odlievania a prirodzeného tuhnutia vosku, nasleduje ručné tlačenie textu a končí samotným balením sviečok. Jednotlivé kolekcie sviečok sú starostlivo balené v exkluzívnych darčekových krabiciach a zdobené saténovými stuhami.

Pečať Royal Candles

Unikátny Dizajn

Elegantný a jedinečný dizajn sviečok RoyalCandles je umocnený obsahom textov, ktoré sa na jednotlivých sviečkach nachádzajú. Pozitívne myšlienky a afirmácie Vám pomôžu dosiahnuť Vaše sny a ciele. Sila slov a čaro horenia sviečok dodajú potrebnú energiu Vám i Vášmu životnému prostrediu. Všetko je dokonale zladené do jedného harmonického celku.

Pečať Royal Candles

Exkluzívne darčekové balenie

Darujte spojenie jedinečnosti, luxusu a originality. Potešte seba alebo svojich najbližších sadami sviečok RoyalCandles, ktoré sú zárukou nielen výnimočnosti, ale pomáhajú zmeniť Váš život a naplniť Vaše sny a ciele. Každá sviečka je navyše zdobená certifikovaným SWAROVSKI® kryštálikom, ktorý je symbolom luxusu a exkluzivity.